Oldala 3 of 3 ElsőElső 123
Eredmény 21 to 24 of 24

Topic: Mennyire vagy felkészült?

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Idézet Eredeti hozzászóló Ihasz Laci Hozzászólás megtekintése
    ...

egy kesnek, meg egyeb szerszamoknak, furan hangzik, de tobb hasznat latom varosba mint kint a termeszetbe. egy jo feszitovas szerintem a no.1 tulelo szerszam varosi korulmenyek kozott!
    Alapesetben igazad van, de vagyok olyan perverz, hogy valamilyen bicsak mindig van nálam, vagy kettő is...

Erdőbe menet leginkább egy kajálós, és egy mindenes, mert szeretek farigcsálni, és legtöbbször kint aprítom fel a kivitt ételt(szalonna, kolbász, stb.), mert valahogy jobban esik így falatozni...
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Sziasztok,

Az itt leirt bovitett mini csomag az, ami szerintem tenyleg minimalis sulyu, alacsony aru, kicsi/puha (ertsd: bele lehet tenni egy zsebbe, es ha epp erre esik ra az ember, akkor nem fog serulest okozni).
    Es ekozben jo:
    -hideg ellen (izo folia)
    -apro verzes ellen (sebtapasz+torlokendo)
    -randulas/ficam/tores ellen (peha kotszer; ez persze a torest nem veglegesen kezeli, de az allapotromlast teljesen, a fajdalmat nagyjabol megelozi a rogzites)
    -nagy verzes ellen (peha+mull lap: nyomokotes)
    -onvedelem, ha masnak segitunk (kesztyu)

Persze ezek kifejezetten csak az elsosegelynyujtashoz vannak, ezen felul meg mininum egy pici esokabat, egy bicska es egy mobiltelefon szerintem.

ui. persze en ezen a teren (is) bolond vagyok, es a minimumnal messze tobbet szoktam vinni. :-)

Bel

vareg

,,Alapesetben igazad van, de vagyok olyan perverz, hogy valamilyen bicsak mindig van nálam, vagy kettő is...

Erdőbe menet leginkább egy kajálós, és egy mindenes, mert szeretek farigcsálni, és legtöbbször kint aprítom fel a kivitt ételt(szalonna, kolbász, stb.), mert valahogy jobban esik így falatozni...''

nincs semmi baj, en is szeretek erdoben kesekkel perverzkedni, mindenfele kanalakat faragok meg szalonnat szeletelek, csupa perverzio ))))))

Idézet Eredeti hozzászóló bel Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Az itt leirt bovitett mini csomag az, ami szerintem tenyleg minimalis sulyu, alacsony aru, kicsi/puha (ertsd: bele lehet tenni egy zsebbe, es ha epp erre esik ra az ember, akkor nem fog serulest okozni).
    Es ekozben jo:
    -hideg ellen (izo folia)
    -apro verzes ellen (sebtapasz+torlokendo)
    -randulas/ficam/tores ellen (peha kotszer; ez persze a torest nem veglegesen kezeli, de az allapotromlast teljesen, a fajdalmat nagyjabol megelozi a rogzites)
    -nagy verzes ellen (peha+mull lap: nyomokotes)
    -onvedelem, ha masnak segitunk (kesztyu)

Persze ezek kifejezetten csak az elsosegelynyujtashoz vannak, ezen felul meg mininum egy pici esokabat, egy bicska es egy mobiltelefon szerintem.

ui. persze en ezen a teren (is) bolond vagyok, es a minimumnal messze tobbet szoktam vinni. :-)

Bel
    jo kis veres osszefoglalo
    amikor kidoboztam en voltam a designated first aid person is egyben, lattam jo nagy vertocsakat, hihetelen mennyit tud egy ember verzni pillanatok alatt!