Oldala 139 of 139 ElsőElső ... 3989129137138139
Eredmény 1,381 to 1,388 of 1388

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 78
    Given: 207

1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló st.jimmy Hozzászólás megtekintése
    robotok talán?
    Azt nem hiszem, mert a többi videónál nem volt ilyen, és ha robotok néznék, akkor azóta is emelkedne a nézettség. De megállt 491-nél. Ebből arra következtetek, hogy feltöltés után megnézték egy csomóan amíg a főoldalon volt, majd utána senki. Mindesetre ha a megosztásokat nem nézem a Youtubeon, akkor vagy 6x-7x annyian nézték meg Bitchute-on, mint Youtubeon.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 52
    Given: 11

0 Not allowed!
    Lehet hatalmas Császár leszel ott és nem is fog érdekelni a youtube

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Új néző Bitchute-on már nem lesz, viszont Youtubeon napi 1-2-3 előfordul majd és szépen lassan behozza majd a lemaradást.

Közben megérkezett az első ostromló is. Tegnap már hallottam zörgést és rohangálást, és mikor kimentem akkor gyanús volt hogy macskák sehol és hívásra sem jöttek elő. Hátul mindhárom rohangált, egy láda mögé mentek, vadásztak a határőrök. Ma bevilágítottam a hűtő mögé és egy pillanatra láttam egy elsuhanó egérfarkat. Mondjuk örülhet hogy csak a macskákkal kell fogócskáznia, mert gondolom hogy akkor a kígyók kimentek télire, így a második védelmi vonal megszűnt létezni. De még ha bent is maradtak volna, a kígyók télen alszanak... Nyáron meg nem jönnek be az egerek, így mindenképpen elkerülik egymást.

Viszont a macskák aktívak, így arra számítok hogy pár napon belül meglesz az egérhadsereg első idei vesztesége.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

3 Not allowed!
    Na, ez is elintézve... Most már többnyire nem fázunk. Kezdtem már unni a 8 fokot idebent.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Lakhely
    Canada
    Thumbs Up
    Received: 15
    Given: 3

0 Not allowed!
    Ott most Hany fok van nalatok? Itt Toronto kornyeken -17 volt az ejjel. A kocsi allofutese is kuzdott ezzel a hideggel. Nem tudom mi lesz ha meghidegebb lesz, valoszinu akkor jaratni Kell egesz ejjel a motort.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Kint tegnap -9 volt. Orvosnál volt ilyen általános vizsgálatra időpontunk, vérnyomás mérés, vérvizsgálat, rutin akármi. De inkább lemondtuk az egészet, mert nem volt kedvünk 4 órán át kemény fagyban, hófúvásban menetelni. Bent 8 fok volt eddig, de most már általában 15-20 között vagyunk. Kicsit felpörgetjük, aztán kikapcsoljuk a fűtést és elvagyunk vele míg le nem esik a hőmérséklet pár óra alatt.

A kérdés hogy ez az 550 dolláros befektetés hány hónapra csinál meleget. Tavaly $600 volt az áram a fűtés után, meg benne volt a hősugárzó ára is. Idén is jó lenne annyiból kihúzni a telet. Esetleg +100 dollár vagy ilyesmi még beleférne, de nem sokkal több...

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Tegnapi napom horror volt, de érdekes videó blog lesz majd belőle.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Motorral mentem befizetni az ingatlanadót. Indult a motor, aztán kicsúsztam vele a kövesútig, onnan meg az autópályáig. Persze ott meg tolnom kellett egy csomót, mert kismotorral azon nem lehet hajtani. Valami fickó megállított a kisteherautójával, kiszállt, aztán néz, és mondja hogy "nem te vagy Louie?" mondom nem... "pedig neki is ilyen motorja van. na mindegy. leragadtál?" - "nem, csak itt nem hajthatok mopeddel mert ez autópálya". "ja jó" mondta és elhajtott.

Az iroda meg fárasztó volt mint mindig.

Kifizetek mindent, erre kérdem a nőt hogy

- Ez a mentős dolog az adópapíron micsoda
    - Hát, az a mentő.
    - Oké, de mondom az mit jelent?
    - Hát hogy jön a mentő.
    - Mármint hogy ingyen jön mert adóban már ki van fizetve? Mert nekünk 4x is kellett volna, de nem hívtuk ki.
    - Csak lejön ennyi pénz a teljes mentő-hívás díjból.

Gondoltam többet erről nem kérdezem, de kíváncsi lettem volna hogy éves pénz jön-e le belőle, vagy az eddig befizetett összes, vagy mi. De látszott rajta hogy nem akarja elmagyarázni. Végül is az a lényeg hogy befizesse mindenki, nem az hogy használja is. Úgyhogy rátértem a többi témára.

- Küldtem egy levelet 2016-ban de senki sem válaszolt rá. Volt néhány kérdésem az adókról.
    A nő csak nézett, nem szólt.
    - Emailt is küldtem 6 hónapja, úttakarítás ügyben.
    - Utat mi nem takarítunk.
    - Tudom, de volt pár kérdésem.
    - Szemetet se szedünk.
    - Tudom, de én szedek.
    - Semmilyen szemétszedést, takarítást nem csinálunk, semmilyen formában.
    (Természetesen - gondoltam - egyértelmű hogy semmit nem csinál itt senki, azon kívül hogy beszedik a pénzt a lakosságtól.)
    - Tudom, de én felszedem a szemetet, más szemetét, és érdekelne az út-örökbefogadás program.
    - Olyat se csinálunk.
    - De láttam hogy a szomszédos út is örökbe van fogadva és takarítják.
    - Hát, kérdezze meg a megyei útkarbantartókat.

Akkor végre odalépett egy másik irodás, adott egy névjegykártyát és mondta hogy küldjek neki emailt és majd átnézi. Megköszöntem és eljöttem.

A motort toltam visszafelé. Végre beértem a másik útra, persze nem indult el a világért se. 0 foknál már nem indul, akkor mi lesz -15 -nél? Csomó mindent megpróbáltam, az egyetlen dolog ami működött, hogy adtam neki egy kis gázt, féket befogva és akkor a nagyon sokadik próbálkozásra végre beröffent. Újra korcsolyázás a földúton, mennék előre, de a motor oldalra megy, meg jobbra-balra, meg mindenfelé csak előre nem. Lábam letéve két oldalt, 10-el jöttem, mert többel nem lehetett, meg le is álltam párszor, inkább elengedtem az autókat, biztonságosabb úgy.

Mondjuk baromira okos dolog ott télen fizettetni az adót, ahol nincs tömegközlekedés, ahol kismotorral meg sem lehet közelíteni az irodát és egyáltalán, ahol ilyenkor már fagypont és az alatt van a hőmérséklet. A legjobb annak aki a város másik részében lakik és mondjuk csak biciklije van, az tekerhet ha el akar jutni az irodához.

De az is külön megérne egy misét ahogy a helyi jobb módúak szövegelnek arról hogy több adót kéne hogy fizessen mindenki. Nem képesek felfogni hogy ez egy szegény megye, szegény településekkel.