Oldala 138 of 143 ElsőElső ... 3888128136137138139140 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1,371 to 1,380 of 1429

Topic: Tulelo blogja

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    5
    Thumbs Up
    Received: 286
    Given: 697

0 Not allowed!
    Nagyobb területen külön tartani őket, ahol az állatok boldogan ellennének, a látogatók pedig akár valami autóval, vagy üveg fal mögül láthatnák az állatokat. Azzal nem veszítene senki, ha az oroszlánnak nem 8 négyzetméteren kéne élnie, hanem 1 hektáron. Persze, ahhoz ki kéne vinni az egészet a város közepéről egy másik területre, egy nagyra. De ennyi kényelmetlenséget bevállalhat a látogató, hogy nem 2 kilométert kell neki metrózni, hanem mondjuk 30-at buszozni. Vagy akár 50-et. Még mindig közelebb lenne mint Afrika.

Na igen, a másik dolog is érdekes lenne. Először biztosan lenne aki támogatná az ötletet, de csak addig amíg nem tapasztalná első kézből a hatásait. Mondjuk az első héten.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2016
    Lakhely
    Budapest
    Thumbs Up
    Received: 125
    Given: 96

1 Not allowed!
    Hát igen, az állatnak jobb lenne, még ha nem is lehet szabad, de a látogatónak nem mindegy, hogy 50 m-ről lát valami kis foltot a fűben, vagy 2 m-ről a tigris bajszát is. Számomra az is csalódás, ha az állat a kifutó végében takarásban fekszik és meg se mozdul. Ezért tényleg kár ketrecben tartani.

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Thumbs Up
    Received: 40
    Given: 4

1 Not allowed!
    Én hétfőn voltam a Budapesti Állatkertben az unokáimmal. Na, ez pont az, amit írtál Ged!
    Az országban vannak sokkal jobb állatkertek, ami gyereknek, felnőttnek nagyobb élmény. Ja, meg az állatok is sokkal jobban élnek. De pest, az pest. Ezt sztárolják...
    Nem írom le a vidéki állatkert nevét, de van olyan amiből kijössz és úgy érzed másnap vissza kéne menni. Na, ez az élmény!

Fórum támogató
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up
    Received: 92
    Given: 64

0 Not allowed!
    Szia,

Ami nekem nagyon tetszett: maganzoo.hu
    Ha megy az unokakkal, akkor a "latvanyetetest" mindenkepp nezzetek meg!

Bel

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    5
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Hétvégi sztorizós videó.

Videoblog #43 - Bolti átverések

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    5
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Egy érdekes dolog. Feltöltöttem a robogós videót Youtubera, megosztottam FB-on, itt is, Indexen, meg 1-2 más fórumon is. Összesen most 140 nézőnél tart. Felmentem most Bitchute-ra, és eszembe jutott hogy összekötöttem a Bitchute csatornám a Youtube-bal, és a Bitchute-ra is felment a Youtube videóm. Ez eddig oké.

De most jön az érdekes része a dolognak.

Youtube-on 34.200 feliratkozóm van, és persze mindenfelé megosztottam videót, fórumokon és FB-on is, lett 140 néző belőle. Bitchute-on 491 ember nézte meg, úgy, hogy azt sehol nem osztottam meg.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 123
    Given: 33

0 Not allowed!
    robotok talán?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    5
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló st.jimmy Hozzászólás megtekintése
    robotok talán?
    Azt nem hiszem, mert a többi videónál nem volt ilyen, és ha robotok néznék, akkor azóta is emelkedne a nézettség. De megállt 491-nél. Ebből arra következtetek, hogy feltöltés után megnézték egy csomóan amíg a főoldalon volt, majd utána senki. Mindesetre ha a megosztásokat nem nézem a Youtubeon, akkor vagy 6x-7x annyian nézték meg Bitchute-on, mint Youtubeon.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 123
    Given: 33

0 Not allowed!
    Lehet hatalmas Császár leszel ott és nem is fog érdekelni a youtube

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    5
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Új néző Bitchute-on már nem lesz, viszont Youtubeon napi 1-2-3 előfordul majd és szépen lassan behozza majd a lemaradást.

Közben megérkezett az első ostromló is. Tegnap már hallottam zörgést és rohangálást, és mikor kimentem akkor gyanús volt hogy macskák sehol és hívásra sem jöttek elő. Hátul mindhárom rohangált, egy láda mögé mentek, vadásztak a határőrök. Ma bevilágítottam a hűtő mögé és egy pillanatra láttam egy elsuhanó egérfarkat. Mondjuk örülhet hogy csak a macskákkal kell fogócskáznia, mert gondolom hogy akkor a kígyók kimentek télire, így a második védelmi vonal megszűnt létezni. De még ha bent is maradtak volna, a kígyók télen alszanak... Nyáron meg nem jönnek be az egerek, így mindenképpen elkerülik egymást.

Viszont a macskák aktívak, így arra számítok hogy pár napon belül meglesz az egérhadsereg első idei vesztesége.