Oldala 68 of 68 ElsőElső ... 1858666768
Eredmény 671 to 677 of 677

Topic: Elemlámpák, lámpák, világító alkalmatosságok

Egy érdekes cikket írtam arról, hogy miért és mit nem érdemes Kínából vásárolni. Nyilván ezt rá lehet húzni sok egyéb drága műszaki cikkre is, de profilomba leginkább az elemlámpák illettek, szóval szerintem érdemes elolvasni.
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

Sokan szeretik, sokan használják, de én még csak most próbáltam ki először a Convoy S2+ 6x7135 driverrel szerelt változatát. Még ma is sokkal jobb választás, mint az árkategóriájában lévő többi elemlámpa.

Újabb cikk, ezúttal a Nitecore TUP kulcstartó lámpáról, ami inkább egy EDC lámpa.

Ezen a héten egy felső kategóriás EDC elemlámpáról írtam, az Olight S2R Baton II típusról. A gyártóról biztosan sokan hallottatok, most végre én is írtam egy típusáról.

Tomo M3 panasonic ncr 18650pf , valamint Tomo m4 , panasonic 18650b akkuval , az akkuk kimérve opus bt c 3100-as töltővel , nem hamis aksik . Fél éve mindkettőt fullra töltve tettem el , most alig van az akkukban . Létezhet , hogy a tomo szép lassan lemerítette az akkukat ? Másik , nem tudnál olyan töltőt , ami aa és aaa akkukat tölt napelemről , usb 5V ?

Elképzelhető, hogy meríti, igen, mondjuk egy év reálisabb lenne.
    Töltő: dedikált rendes Ni-MH töltőről nem tudok, valószínűleg azért mert az háklis arra, ha megszakad a töltési folyamat és elölről indul. Ezért is jobb a lítium akku és töltő erre a célra.

Köszi .

A topic keresőszavai: