Oldala 14 of 14 ElsőElső ... 4121314
Eredmény 131 to 134 of 134

Topic: Kutyák

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 80
    Given: 210

0 Not allowed!
    Ő itt George. Egy 9 éves Jack Russel terrer, aki egy Új Zéland-i kisvárosban élt, Manaia-ban.

2007 április 29-én pitbullok támadtak gyerekekre, de ő közelépett hogy megvédje őket. A szemtanúk
    szerint a végsőkig harcolt, de nem volt esélye és szétmarcangolta a két nagy kutya. Viszont időt
    nyert arra, hogy a gyerekeket elvigyék onnan.

George-ot elvitték az állatkórházba, de már nem tudták az életét megmenteni.

https://9gag.com/gag/aGZejE0

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 21
    Given: 3

0 Not allowed!
    Este 22:00 és 22:30 között vette észre feleségem, hogy nincs meg az egyik kutyánk! Autóba ültem és elkezdtem keresni. Így ért az újév. Leszállt a köd és szinte semmit sem lehetett látni. Felfüggesztettem a keresést. Reggel 7-kor autóba ültem és ismét indultam. Kb 300 métert mentem el és ott ült az út szélén. Teljesen össze volt zavarodva, tőlem is félt. Hazahoztam, azóta folyamatosan játszanak. Ami aggaszt kicsit azaz, hogy éppen tüzel a szuka kutya. Remélem nem lesz egy szatyor keverék ebünk két hónap múlva.
    A lényeg az, hogy hazakerült a kutya.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 80
    Given: 210

0 Not allowed!
    Érdemes megműttetni, mert annyi kutya van a menhelyeken hogy nem győznek nekik gazdát találni. Nálunk a macskánál van tervben, de rettenet drága neki a műtét, még nem tudom hogy hogy lesz rá pénzünk.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2018
    Lakhely
    Bp. & BOL
    Thumbs Up
    Received: 20
    Given: 11

0 Not allowed!
    Drótszőrű foxterriert meg lehet tanítani arra, hogy bizonyos állatokat ne támadjon és ne öljön meg? (Ugyebár ezek ilyen kis rettenthetetlen kotorékebek, mindenre rámennek ösztönből, ami él és mozog.) Hogyan? Hallottam olyan esetről egy ismerőstől, hogy a kipusztulás közelében álló füsti fecskéket is elkapja az ő kutyájuk röptében, mert ugye alacsonyan fészkelnek, és költési időben állandóan etetnek, ki-bejárnak a fészekből.