Oldala 18 of 18 ElsőElső ... 8161718
Eredmény 171 to 176 of 176

Topic: Fórum költségvetés

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 40
    Given: 11

1 Not allowed!
    nem logikus, hogy legyen ilyen, hogyha az előtte való napon mínuszba vagy akkor rádverjenek büntit

nekem úgy van, hogy van egy dátum, amit választhattam és asszem ez nálam 15

15-én érkezik egy összesítő, hogy előző hó 15-től mennyi volt a költés, mi a befizetendő minimum összeg. ha a minimumot nem fizetem be, akkor ahogy letelik az adott naptári hónap, jön a bünti. Megtehetem azt, hogy figyelem, hogy hányadán állok, és 13-án befizetem, hogy nullán legyek, majd nem költök 15-ig és kapok egy nullás összesítőt és ugyanúgy nincs bünti. De ha kinullázom 13-án, majd 14-én veszek valamit és azt nem fizetem ki külön, akkor 1-én jön a bünti

nem olyan bonyolult, de ráment egy pár hónapom, mire a gyakorlatban megértettem

mostmár el sem tudom képzelni, hogy máshogy működjön, vagyis lenne értelme előre menni a 15-ével, akár 5-éig is, de igazából mindegy

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 56
    Given: 162

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló st.jimmy Hozzászólás megtekintése
    nem logikus, hogy legyen ilyen, hogyha az előtte való napon mínuszba vagy akkor rádverjenek büntit
    Egyszer megtörtént az elmúlt 5 év alatt. Nagyon figyelnem kell hogy 13.-a előtt ne kerüljek mínuszba. Úgyhogy általában be van lőve hogy 3 hét vásárlás a kártyával, 1 hét szünet. De itt az volt a gond hogy nem tőlem függött a dolog, hanem csak úgy leszedték a pénzt a kártyáról a legutolsó napon. Ha mázlim van, nem büntetnek, ha nincs, akkor nem tudom... Az biztos hogy írtam egy elég dühös üzenetet a szolgáltatónak.

Valami olyasmit írtak vissza hogy ők nem tehetnek semmiről, meg különben is nem az ő bajuk, meg ha nem akarom hogy automatikusan pénzt vegyenek el tőlem akkor majd küldjem át anyám nevét meg még két biztonsági kérdést és akkor majd akkor esetleg kikapcsolják a dolgot. Magyarán nekem esélyem sincs arra hogy én kapcsoljam ki. Anyám neve kell nekik ahhoz hogy ne vegyék le a pénzt, de ahhoz nem kell nekik hogy levegyék. Nem fordítva kellene hogy ez legyen?

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    ez nekem még mindig scifi

kártyaszolgáltatónál nem tudsz változtatni, hogy milyen időszakot mikor fizetsz?

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Nekem megfelel a 13.-a, semmi gond nincs azzal, a bank oké, a hitelkártya is rendben van. A probléma hogy a tárhelyszolgáltató engedély nélkül levett róla pénzt és pont a legrosszabb napon.

Mindegy, csak remélem hogy nem veszítek ezzel semmit. Ha mázlim van, megúszom.

Az hogy külön kell kérvényeznem a tárhelyszolgáltatót hogy ugyan kérdezzenek már meg hogy a kártyámról vehetnek-e le pénzt az meg tényleg hihetetlen.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    ne viccelj már, hogy nem leenne praktikusabb, ha úgy működne a kártyád, mint az enyém

lehet, hogy csak kérni kell

a tárhelyszolgáltatós részt értem, hogy gáz

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Úgy tűnik hogy megúsztam. Igaz, nem sokon múlt. A lényeg hogy nem buktam pénzt, de az biztos hogy intézkedem a szolgáltatónál hogy ilyen ne forduljon elő újra.