Oldala 17 of 18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó
Eredmény 161 to 170 of 176

Topic: Fórum költségvetés

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 56
    Given: 162

0 Not allowed!
    Bár a tárhely még fizetve van 2 évre, a domain-t újítani kell évente.

magyarprepper.us Annually Nov-26-2019

Renewal Date: Nov-26-2019
    Renewal Amount: $14.99

15 dollár lesz, 30 napon belül ki kell fizetni, különben lekapcsolják. H bárki bármennyivel be tud szállni az nagy segítség.

Senior Member WestBam's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2014
    Lakhely
    Bp.
    Thumbs Up
    Received: 32
    Given: 22

1 Not allowed!
    Nézz be a paypal fiókodba
    elemlampablog.hu - olcsó elemlámpák tesztje egy helyen.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Köszönet.

Már csak $10 hiányzik és egy újabb évig el lesz intézve a domain-bérlés.

A gond hogy az AdSense/reklám az oldalon régen havi 15 dollárt hozott, most meg van hogy 1 hónap alatt sem jön össze 1 dollár sem. Úgyhogy az már a tárhelyre sem elég, nem hogy a domain névre. Meg volt reklám a Túlélőblog videócsatornán, abból is finanszíroztam a fórumon, de arról levette a Youtube a kereseti lehetőséget, mert nem volt meg az ezer feliratkozó. Az új szabályuk szerint az a minimum.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Blog Entries
    6
    Thumbs Up
    Received: 31
    Given: 3

0 Not allowed!
    Átküldöm a 10 dollárt bitcoinban, ha csinálsz végre egy walletet.
    Nézd meg, lehet, hogy a ti városotokban is van ATM, le tudod venni kp-ban: https://coinatmradar.com/country/226...united-states/

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 13
    Given: 2

2 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Köszönet.

Már csak $10 hiányzik és egy újabb évig el lesz intézve a domain-bérlés.

A gond hogy az AdSense/reklám az oldalon régen havi 15 dollárt hozott, most meg van hogy 1 hónap alatt sem jön össze 1 dollár sem. Úgyhogy az már a tárhelyre sem elég, nem hogy a domain névre. Meg volt reklám a Túlélőblog videócsatornán, abból is finanszíroztam a fórumon, de arról levette a Youtube a kereseti lehetőséget, mert nem volt meg az ezer feliratkozó. Az új szabályuk szerint az a minimum.
    Küldtem!

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Köszönöm, átjött. Így akkor megvan a szükséges összeg.

Dream_walker, gondolkodtam rajta, majd megpróbálom rávenni magam legközelebb. A térképet nézve a legközelebbi olyan ATM vagy 200 km-re van tőlünk, szóval sajnos nem jön össze.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 40
    Given: 11

1 Not allowed!
    Kicsit edzel egy napra 400 km bringa beleférhet, bár elég húzós

Viccet félretéve, királyok vagytok srácok! Követklező körben valszeg itt vagyok (most nyaraltam).

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Úgy voltam vele hogy még van 20 nap és majd addig kifizetem a Domain hosszabbítást. Tévedés, a tárhelyszolgáltató fogta magát és leszedte a pénzt a hitelkártyámról. A hitelkártya zárónapján, ezzel tartozást csinálva az utolsó napon. Ha megjelenik ma a pénzlevétel, akkor 25 dollárral fog megvágni a bankom, holott a tárhelyszolgáltató meg se kérdezett az egészről, egyszerűen csak levették tőlem a pénzt egy szó nélkül, minden engedély nélkül... Most itt stresszelhetek majd 5 napon át amíg ki nem derül hogy a bank elszedi-e a pénzem a szolgáltató miatt vagy sem. Ha igen, akkor ezt nem fogom annyiban hagyni és nekimegyek a tárhelyszolgáltatónak. Ez miféle szemét dolog, hogy a kliensek hitelkártyáját engedély nélkül használják?! Elég ideges vagyok...

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 40
    Given: 11

0 Not allowed!
    Ez most szar, de nyugodj meg

Egyrész valahol az apróbetűs részben valószínűleg benne van az engedély

Másrészt, ha úgy működik a hitelkártyád, mint az enyém, akkor nem lesz belőle bajod, mert már a követklező hónaphoz tartozik. Azt gondolnám a hitelkártyák nemzetközi szinten ugyanúgy működnek...

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Elvileg a hónap 13. napja számít. Ezek meg 12.-én levették róla a pénzt. Ha hiány van a kártyán, 25 dolláros "büntetés". Még volt majdnem 20 napom rá hogy kifizessem a domain-t, tehát semmi okuk nem volt arra hogy ezt csinálják. Ha vártak volna 10 napot, akkor nem lett volna gond. De így már probléma. Gyorsan ráraktam pénzt a kártyára, de nem tudom hogy az már számít-e, illetve hogy ők leszedték a pénzt a kártyáról az meddig fog tartani míg megjelenik és tényleg levonódik róla. Ha 3 nap, akkor talán nem lesz gond. De ha ma már lemegy róla, míg az amit rátettem nem jelenik meg rajta, akkor nagyon rosszul járok. Megnéztem és a tárhelyszolgáltató oldalán nincs feltüntetve hogy csak úgy leszednének pénzt a kliensek számlájáról, ahogy erre utaló kapcsoló sincs a beállításoknál. (A másik szolgáltatónál volt.)