Oldala 35 of 39 ElsőElső ... 253334353637 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 341 to 350 of 388

Topic: Elsősegély csomag / doboz

Fórum támogató
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up
    Received: 92
    Given: 64

0 Not allowed!
    Szia Laci,

Koszi.

Oktatast sokat tartok (utoljara ma delutan), de nagyon mas temaban. :-)

Bel

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 71
    Given: 12

4 Not allowed!
    Van egy nagy Solingen szeletelő konyhai késem. Jó minőségű acélból van, ezért szeretem borotva élesre élezni. Ma sütőlapon sütöttem a vacsorát. Sült egy kis szalonna meg grill sajt és gondoltam répát is rakok mellé. Siettem a répa előkészítéssel, mert szedni kellett kifelé a szalonnát. Sikerült a bal gyűrűs ujjam végét levágni egy mozdulattal. A feleségem elrakta a kötszeres táskát valahová. Konyhai papírtörlőbe tekertem be a kezem, ameddig elő nem szedte a nejem a kötszetes táskát.
    Múlt hét hétfőn csontig szétvágtam a bal mutató ujjamat. Tegnap a jobb gyűrűst vágtam szét, ma meg a csonkolás. Nem való nekem kés......
    Tanulság: mindig legyen fix helye a kötszeres doboznak, még ha ritkán van rá szükség, akkor is...

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 123
    Given: 33

0 Not allowed!
    jóég

vigyázz magadra, nem érdemes kapkodni, csak azért, hoogy az ember végre használhassa az elsősegély dobozt

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 103
    Given: 11

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Alpha Hozzászólás megtekintése
    Van egy nagy Solingen szeletelő konyhai késem. Jó minőségű acélból van, ezért szeretem borotva élesre élezni. Ma sütőlapon sütöttem a vacsorát. Sült egy kis szalonna meg grill sajt és gondoltam répát is rakok mellé. Siettem a répa előkészítéssel, mert szedni kellett kifelé a szalonnát. Sikerült a bal gyűrűs ujjam végét levágni egy mozdulattal. A feleségem elrakta a kötszeres táskát valahová. Konyhai papírtörlőbe tekertem be a kezem, ameddig elő nem szedte a nejem a kötszetes táskát.
    Múlt hét hétfőn csontig szétvágtam a bal mutató ujjamat. Tegnap a jobb gyűrűst vágtam szét, ma meg a csonkolás. Nem való nekem kés......
    Tanulság: mindig legyen fix helye a kötszeres doboznak, még ha ritkán van rá szükség, akkor is...
    mi ebbol a tanulsag?
    nem kell repat enni

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 71
    Given: 12

1 Not allowed!
    Pénteken vágtam le az újjam végét és a család/kollégák ba..ogtatása miatt beugrottam a korházba. A doki megdicsérte az ellátás minőségét és hazaküldött. Naponta fertőtlenítettem és átkötöttem. Ma már szabadon volt a seb. Jövőben óvatosabb leszek a nagy késsel és ennyire nem élezem meg....

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 28
    Given: 8

1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Alpha Hozzászólás megtekintése
    ...Jövőben óvatosabb leszek a nagy késsel és ennyire nem élezem meg....
    Inkább figyelj oda, mert életlen késsel is lehet csúnya dolgokat művelni... :/
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

Junior Member
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2014
    Lakhely
    Borsod-Abaúj-Zemplén
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Sziasztok! Remélem nem gond hogy ide teszem, nem találtam alkalmasabb helyet.
    Gázmaszkot szeretnék beszerezni minél olcsóbban.
    A kérdés az lenne, ha vennék egy ilyet

https://www.jofogas.hu/fejer/75M_gaz...__99895485.htm

,ahhoz tudnék venni valahol szűrőt, vagy gyártanak még ilyet, vagy ez halott ügy és újabb fajtát kell venni?

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    5
    Thumbs Up
    Received: 286
    Given: 697

1 Not allowed!
    Nem vagyok benne túl jártas, de arra tippelnék hogy ami ezer forint alatti az inkább csak cosplay-re és farsangra jó. (Bár lehet hogy tévedek.) Igaz, ami tényleg úgy néz ki hogy hatásos, az drágább is. De a többiek majd biztosan többet tudnak mondani erről.

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 123
    Given: 33

0 Not allowed!
    Főni, ez vh utáni komoly cucc(nak látszik számomra), lehet, hogy most vannak jobbak (jobban kilátni, könnyebb, stb), de működni tuti működik, ha az állapota nem romlott le az állásban (ami kétséges)

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    5
    Thumbs Up
    Received: 286
    Given: 697

0 Not allowed!
    Lehetséges. Csak az árát láttam, mert a szöveg össze-vissza töltődött be fényképből meg egy sem. Ezekhez lehet új szűrőt kapni? Nem lehet hogy azért koszosak mert használtak? Ha használtak akkor a szűrő sem jó annyira hogy használni lehessen. De mondom én nem értek hozzá.

Én valószínűleg valami M3-as cuccot vennék. Ami van itthon (szürke, tán cseh vagy valami ezer éves import cucc) az nem tudom mennyire működőképes, de nem tenném fel rá az életemet.

A topic keresőszavai: