Oldala 35 of 35 ElsőElső ... 25333435
Eredmény 341 to 346 of 346

Topic: Elsősegély csomag / doboz

Fórum támogató
    Csatlakozás dátuma
    Oct 2013
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up
    Received: 8
    Given: 3

0 Not allowed!
    Szia Laci,

Koszi.

Oktatast sokat tartok (utoljara ma delutan), de nagyon mas temaban. :-)

Bel

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 13
    Given: 2

4 Not allowed!
    Van egy nagy Solingen szeletelő konyhai késem. Jó minőségű acélból van, ezért szeretem borotva élesre élezni. Ma sütőlapon sütöttem a vacsorát. Sült egy kis szalonna meg grill sajt és gondoltam répát is rakok mellé. Siettem a répa előkészítéssel, mert szedni kellett kifelé a szalonnát. Sikerült a bal gyűrűs ujjam végét levágni egy mozdulattal. A feleségem elrakta a kötszeres táskát valahová. Konyhai papírtörlőbe tekertem be a kezem, ameddig elő nem szedte a nejem a kötszetes táskát.
    Múlt hét hétfőn csontig szétvágtam a bal mutató ujjamat. Tegnap a jobb gyűrűst vágtam szét, ma meg a csonkolás. Nem való nekem kés......
    Tanulság: mindig legyen fix helye a kötszeres doboznak, még ha ritkán van rá szükség, akkor is...

MPF támogató
    Csatlakozás dátuma
    Nov 2013
    Thumbs Up
    Received: 40
    Given: 11

0 Not allowed!
    jóég

vigyázz magadra, nem érdemes kapkodni, csak azért, hoogy az ember végre használhassa az elsősegély dobozt

Senior Member Ihasz Laci's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2015
    Lakhely
    Somerset UK
    Blog Entries
    2
    Thumbs Up
    Received: 12

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Alpha Hozzászólás megtekintése
    Van egy nagy Solingen szeletelő konyhai késem. Jó minőségű acélból van, ezért szeretem borotva élesre élezni. Ma sütőlapon sütöttem a vacsorát. Sült egy kis szalonna meg grill sajt és gondoltam répát is rakok mellé. Siettem a répa előkészítéssel, mert szedni kellett kifelé a szalonnát. Sikerült a bal gyűrűs ujjam végét levágni egy mozdulattal. A feleségem elrakta a kötszeres táskát valahová. Konyhai papírtörlőbe tekertem be a kezem, ameddig elő nem szedte a nejem a kötszetes táskát.
    Múlt hét hétfőn csontig szétvágtam a bal mutató ujjamat. Tegnap a jobb gyűrűst vágtam szét, ma meg a csonkolás. Nem való nekem kés......
    Tanulság: mindig legyen fix helye a kötszeres doboznak, még ha ritkán van rá szükség, akkor is...
    mi ebbol a tanulsag?
    nem kell repat enni

Senior Member Alpha's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2017
    Thumbs Up
    Received: 13

1 Not allowed!
    Pénteken vágtam le az újjam végét és a család/kollégák ba..ogtatása miatt beugrottam a korházba. A doki megdicsérte az ellátás minőségét és hazaküldött. Naponta fertőtlenítettem és átkötöttem. Ma már szabadon volt a seb. Jövőben óvatosabb leszek a nagy késsel és ennyire nem élezem meg....

Senior Member varég's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Lakhely
    Fejér vármegye
    Thumbs Up
    Received: 5
    Given: 0

1 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Alpha Hozzászólás megtekintése
    ...Jövőben óvatosabb leszek a nagy késsel és ennyire nem élezem meg....
    Inkább figyelj oda, mert életlen késsel is lehet csúnya dolgokat művelni... :/
    Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.

A topic keresőszavai: