Oldala 10 of 10 ElsőElső ... 8910
Eredmény 91 to 95 of 95

Topic: https://login.aliexpress.com

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2018
    Lakhely
    Bp. & BOL
    Thumbs Up
    Received: 102
    Given: 47

0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Nem kell hogy hagyd a dolgot. Ha elveszett, akkor jelented hogy elveszett és visszakapod a pénzt. Mikor az első rendelésem (a két kés amiről írtam) elveszett, addig jártam a nyakukra míg vissza nem kaptam a pénzt. Érdekes módon azóta semmi nem veszett el és mindent kézhez kaptam, pedig rengeteg féle dolgot rendeltem.
    Persze jeleztem az eladóknak, hogy nem kaptam meg a terméket, nem válaszoltak. Legalábbis nem kaptam e-mailben értesítést. Majd szólok az alinak is, bár nem nagyon foglalkoztat az ügy, van most egy csomó más fontosabb problémám.

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    10
    Thumbs Up
    Received: 1,620
    Given: 1,958

0 Not allowed!
    A rendelések 30 nap helyett már 90 napig jönnek. Ráadásul a követőkód is katasztrofális. Ma pl. a követőkód kiírta hogy ki lett szállítva amit rendeltem. Persze, de egy Pennsylvania állam beli címre. Akkor most a kód rossz, vagy tényleg odavitték? Egy cuccot kihoztak 4 napja, de megnéztem és mára is kiírta annál hogy Észak Karolinába kivitték. Tehát kétszer jelölte meg a rendszer kiszállítottnak... Nagyon akadozik az egész, a nemzetközi rendelések is, de nálunk az országon belülivel is súlyos problémák vannak.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    10
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Több csomagomnál is kiírta, és nem csak nekem. Százak panaszkodnak mindenfelé, a Redditen is, ugyanerről beszél mindenki, hogy rendelt, majd a csomagja meg lett jelölve kézbesítettnek több száz, vagy több ezer kilométerre tőlük, más államokban. Valami nagyon súlyos probléma van, vagy az Alin, vagy a kézbesítők valamelyikénél. Tiszta ideg a sok vásárló, senki nem tudja hogy mi történik...

Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    A raktárban
    Thumbs Up
    Received: 146
    Given: 667

0 Not allowed!
    Nálam az utóbbi időben sok változás nincs, inkább csak az hogy nagyon megfogyatkoztak az ingyen szállítások.
    Szállítási idő változó, van ami elég hamar ideér, van ami nagyon soká.
    Egy esetben volt talán nyáron, hogy kézbesítettnek jelölt be egy rendelést, de másnap megkaptam.

Párom egy időben rendelgetett wish-ről, talán csak 8-10 rendelése volt összesen, de ott is becsúszott olyan hogy rendszer szerint kézbesítve.
    Postán érdeklődtem és a csomagszámra azt mondták hogy valóban átvették (az ország másik felén).
    Csomag súlyát meg tudta mondani, abból tudni lehetett hogy nem a mi rendelésünk, így valószínű rossz csomagszámot kaptunk. (Egy óra volt a rendelés, a csomag meg 8kg körül volt)
    "Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    10
    Thumbs Up

1 Not allowed!
    Eddig nekem sem volt problémám, ez valami új gond, ami az utóbbi 1 hétben jelentkezett sokaknál.

Egyetlen egy esetben volt gond, amikor legelőször rendeltem Aliról 2 kést, azok nem érkeztek meg. Viszont azóta vagy 150 dolgot rendeltem különböző eladóktól és nem igazán volt probléma a rendelésekkel és kiszállításokkal. Most viszont valami súlyos hiba van a rendszerben. A gond, hogy hiába van a rengeteg panaszos, az Ali nem válaszol senkinek. A másik gond, hogy panaszt sem lehet benyújtani, hiszen azt írja a rendszer hogy "kézbesítve", és a rendszer azt már nem érti hogy ugyan azt írja ki, de sem a város, sem az állam nem stimmel.

Csak reménykedni lehet abban hogy végül minden megérkezik majd...