Oldala 1 of 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 to 10 of 40

Topic: Vélemény az átlag férfi-nő szereptől eltérő helyzettől

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up
    Received: 786
    Given: 1,196

0 Not allowed!

Vélemény az átlag férfi-nő szereptől eltérő helyzettől

Mivel úgy tűnik hogy erről sokaknak van véleménye homoszexualiásról és hasonló dolgokról, így indítok egy topicot, csak mindenkit megkérnék hogy maradjon meg a kulturált beszélgetés, minél kevesebb trágársággal, sértegetés nélkül és erőszakos hangvétel nélkül. Érvek, ellenérvek, felnőtt vita, felesleges az indulatosság is. Köszönöm.

Indítanék egy videóval.

Transgender, ő éppen női aggyal született férfi testbe. (Ami más mint a homoszexualitás.)

Arról beszél hogy mennyire undorodik saját magától, hogy minden nap felkel és látja hogy ő férfi kívül, szenved tőle, a saját látványától ahogy tükörbe néz. Tudja hogy sose lesz 100%-ig nő, de mindent megtesz hogy úgy nézzen ki. Kezelésekre jár, átesik a nem-átalakító műtéteken. Mondja hogy ha tetszik is férfiaknak első ránézésre, ha azok tudnák hogy ő micsoda akkor undorítónak találnák.

Tudja hogy a helyzete nem normális. Az tuti hogy ő nem jár felvonulni, ha egyszer nem büszke saját magára, hanem pont ellenkezőleg.

Nem tudom, de az egyetlen dolog amit érzek, az az, hogy sajnálom.

0 Not allowed!

A suszter maradjon a kaptafánál

Nem látok összefüggést a túléléssel. Szerintem egy ilyen topic-nak nem itt van a helye. Nekem is van ezirányú véleményem, de megtartanám magamnak. Maradjunk meg a prepper témáknál.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Ez az általános beszélgetés kategóriában van. A véleményhez nem kell szakértőnek lenni, véleménye mindenkinek van.

Igazából már 5 topicban is előkerült ez a téma és pont azét gondoltam hogy legyen egy külön, csak ennek. Ha nincs, akkor a prepper topicok lesznek mindig tele ezzel a témával, szétoffolva. Az meg elég idegesítő tud lenni. Jobb külön választani, hogy ne legyen ezzel gond.

Ha belegondolsz, akkor az utóbbi 2-3 napban két topic is erről szólt. Az egyik az Orlando-i, a másik a tévés.

Senior Member GaborV's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2016
    Thumbs Up
    Received: 30
    Given: 8

0 Not allowed!
    Kicsit szakmai véleményt mondanék a kérdésről, ha már széttsatisztikáztam a popóm demográfiai irányvonalú kutatásban.

1- A homoszexualitás (beleértve a transzneműeket is) teljesen átlalános jelenség a természetben. Gyakorlatilag számtalan élettani oka van. Hormonzavarok, Időnként genetikai okok, ritkán Gyerekkori traumák. Az álatvilágban egyébként sok faj ezzel szabályozza a szaporodását. Emiatt az ilyen "buzilobbitól sok lesz a köcsög" típusú agyhalott mondatoknak az égvilágon semmi alapja nincsen, primitivizmus.

2- Ennek megfelelően a földön minden népcsoportban közel ugyan annyi a homoszexuális. Az amazóniai törzsekben, Hollandiában, Oroszországban, meg Vietnámban is 5-10% a homoszexuális. Ma nincs több "homokos", mint 100 éve, csak akkor titkolták, és kínában vagy oroszországban sincs kevesebb, mint bármely "liberális" országban, csak ott tikolják jobban.

3- A homoszexualitásnak van statisztikai LÉTALAPJA. Ugyanis, 20-25 éves korcsoportban 1000 férfira 970-940 nő jut (kínában amúgy csak 700), Tehát európában minden 1000 pasiból 60-nak egyszerűen nem jut nő (és akkor még a lezbikusokat ki se vontam akik szintén további permanens 2-4%).

4- Én támogatom a homoszexuálisok jogait. Kisebb a konkurencia a nőknél

Szerintem túlélő helyzetben van relevanciája viszont: a nemiség túlélő szituban ugyan nem lényeg, de egy-egy általam ismert "cicafiú" teljesítőképességével szemben szkeptikus vagyok (tisztelet a kivételnek természetesen mert kivételt is ismerek!).
    Emellett az nem volt érdemi ellenállás a mostani lövöldözésnél. Továbbá SHTF után "end of the world" szituban a szaporodás fontos lesz, nyilván e téren is hátrányban van aki homoszexuális.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2014
    Lakhely
    Budapest
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

0 Not allowed!
    Nekem az a véleményem, hogy ........ a ........ mert ....... eddig is...... aztán ha ...... az ....... akkor .....

Remélem elég illemtudó voltam .
    Sajnálom őket, nem lehet könnyű nekik. Persze hogy tombolnak a fesztiválokon, mert akkor elengedhetik magukat kiadhatják a feszkót, de ez váltja ki a legnagyobb ellenérzést. Régen volt idő, és hely mikor teljesen elfogadott volt, hogy a feleség mellett fiút is tartottak az urak.

GáborV véleménye helytálló.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Én a provokációt nem bírom, a felvonulós vonaglást, a vallások gyalázását, a rongyrázást, a szeméremsértést meg a többit. Amelyik otthon csinálja, tegye. Amelyik a nekik kialakított bárokban, ott is tegye. Akár még az Interneten is, ha jólesik neki. Tegye. Csak az utcán ne akarja már. Szerencsére csak egy részük vonaglik, a többségük tud rendesen viselkedni.

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    ..ennek a témának topic?!
    ..és keveritek a fogalmakat!
    Nem tartozik a "más "szexuális érdeklődési körbe(azt kérted finoman ).....
    -A kőgazdag,unalmában "nemtudmitcsinálni" urak/hölgyek perverz szórakozása (sem a római/görög dekadencia,sem a szivarfüstös magánbárokban a térdzoknis,rakott szoknyás keleti gyerekeken élvezkedés )..ezek csupán perverz,a vagyonukat már nem számoló megbetegedett emberek perverziója.
    -nem tatozik ebbe a körbe a felvonulásokra balhéból kijáró,vonagló ,extemitást kedvelő fiatalok
    -nem tartoznak ide a jó pénzért leszbi/homo/travi videókat forgató "színészek" (lefürödnek,kihányják magukat és felmarják a pénzt)
    -nem ide tartoznak a cicásan összebújó barátnők(akik brahiból ,jól berúgva esetleg csókolóznak)

amiről szó van az teljesen más!
    Vélemény az átlag férfi-nő szereptől eltérő helyzettől
    Már a topic címe is megtévesztő,mivel amiről beszélünk az nem férfi ill. nő!
    Egy új faj talán,egy zsákutca az evolúcióban..de semmiképpen nem Ember! Bár a külső jegyek arra utalnak és a nemzőképesség is rendben van,de a szó(párzás) természetes és normális értelmében nem azok!
    Létezik az emberi fajban férfi(aki gyermekeket nemz) és van a nő (aki gyermekeket szül).
    Az emberi fajon belül nincsen több szerep!
    Ezek tények!
    A véleményem nem írom le a dologról,mert teljesen felesleges.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    ..ennek a témának topic?
    Hát ez az. Rakás topic szétoffolva ezzel a témával, most megnyitok egyet, hogy ne legyen már minden helyen erről szó, de ez is baj. Akkor most legyen de az gond, vagy ne legyen, de akkor meg minden topic szét van ezzel offolva?

Ott a tévés topic. Az is erről szól. Az Orlando topic vagy 50%-ban ezzel van tele. A vallásos topicban szintén. Aztán ott a családi topic, abban is volt erről vita. Illegális bevándorlósban is kitért rá valaki. Még a színfalak mögötti csoportok topicban is.

Én törölhetem, de akkor megint az lesz hogy az összes többi topicban lesz ez kivesézve, mint eddig.

Szavazzatok róla vagy nemtom.

Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    8
    Thumbs Up

0 Not allowed!
    Már a topic címe is megtévesztő,mivel amiről beszélünk az nem férfi ill. nő!
    Azért az a címe hogy eltérő. Mert ami velük a helyzet, az teljesen eltér a nőtől is, meg a férfitől is. Ahogy azt is írtam hogy nem szerep, hanem egy attól eltérő helyzet.

Létezik az emberi fajban férfi(aki gyermekeket nemz) és van a nő (aki gyermekeket szül).
    Igaz, bár ha belegondolsz, akkor a fickónak (az a Bruce Jenner nevű) akinek 3 gyereke van és utána operáltatta át magát nőnek, ő akkor nem zsákutca, hiszen 3 gyereke van. Illetve mi van azokkal akik csak úgy nem vállalnak gyerekeket, illetve ha mondjuk a nő vagy a férfi steril és nem lehet nekik?

A szaporodás csak egy dolog az ember életében. Háziállatoknál a legfontosabb, de az ember azért magasabb fokán áll az evolúciónak hogy kizárólag csak szaporodjon és ez töltse ki az életét. (Még akkor is ha vannak népcsoportok ahol 8-10-12 gyereke is van egy nőnek.

Felőlem áttehetem a témát a 6 közül valamelyikbe. De igazából egyikbe se illik, mindben offolás lenne.

Doom
    Guest

0 Not allowed!
    Illetve mi van azokkal akik csak úgy nem vállalnak gyerekeket, illetve ha mondjuk a nő vagy a férfi steril és nem lehet nekik?
    Ácsi-bácsi..az első egy döntés..a második betegség..nem keverendő a hsz-hoz!
    Igaz, bár ha belegondolsz, akkor a fickónak (az a Bruce Jenner nevű) akinek 3 gyereke van és utána operáltatta át magát nőnek, ő akkor nem zsákutca, hiszen 3 gyereke van.
    ..ha természetes úton nemzett akkor Ő nem is igazi hsz!Valószínű csak pénzt akar keresni..vagy megbolondult.
    Gondold végig egy valódi hsz gondolat világát ,érzéseit!
    Gondolj bele ,ha mint teljesen hetero érdeklődésű embernek,hasonló neművel kellene lenni!
    ...na hát ugyanezt érzi egy igazi homo,ha a más neműekre néz!...egyszerűen képtelen rá!