Oldala 170 of 170 ElsőElső ... 70120160168169170
Eredmény 1,691 to 1,696 of 1696

Topic: Illegális bevándorlás/bevándorlás/menekültek

Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Blog Entries
    4
    Thumbs Up
    Received: 78
    Given: 206

0 Not allowed!
    2 napja: "Jogellenesen próbált meg bejutni az országba 39 migráns a baranyai Kislippó térségében."

Ma: "Huszonkét afrikai és ázsiai menedékkérőt és román állampolgárságú segítőjüket tartóztatták fel a román hatóságok 700 méternyire a magyar határtól - közölte hétfőn a román határrendészet."

"menedékkérő" - Már nem azért, de azok hivatalosan kérnek menedéket és nem tartóztatják le őket. Ezek nem menedékkérők voltak...

Újra felpörög majd a népvándorlás? Érdekes hogy itt a tél és most kapják el őket. Hogyhogy nem tavasszal, nyáron és kora ősszel próbálkoznak?

Senior Member fater.lajos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jul 2013
    Thumbs Up
    Received: 9
    Given: 3

1 Not allowed!
    A népek meg bámulják a Tv-t, és nézik a bugyuta sorozatokat meg vetélkedőket. Azt hiszik, hogy erőszakos határsértők, alagút ásó csempészek és emberkereskedők, drónokkal és szupergyors motorcsónakkal csempészők csak Amerikában vannak. Pedig ez itt van nálunk. Egy még nem volt. A tengeralattjárós illegális útvonalra még várni kell!

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Thumbs Up
    Received: 5
    Given: 10

2 Not allowed!
    Azért lehet, hogy beszereznek néhány szonárbolyát és néhány tengeralattjáró elhárító légi egységet az adófizetők pénzéből....
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hűhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

Senior Member GaborV's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jun 2016
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 3

0 Not allowed!

Exclamation

A migrációról és az arab tavaszról lesz részletes előadás Könnyező Sivatag címmel 2019. 12. 11.-én szerda este 18:00-kor.

Az ajánló szerint szóba került az Arab Tavasz menete (hogyan omlottak össze az államok, mi történt ez alatt a közbiztonsággal, ellátó rendszerekkel, stb. Prepper szemmel ez a legérdekesebb rész benne szerintem.
    Ezután a szíriai háború előzményei és lefolyása lesz a téma, majd a migráció és a Kurd kérdést elemzik, valamint fake news működését is.

Helyszín a Mozsár Bisztró, Budapest, Nagymező u. 21, ingyenes a program.

Nem szoktam programokat ajánlgatni a fórumon, de szerintem ez hasznosnak tűnik.

Senior Member Rozsomák's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2015
    Thumbs Up
    Received: 8
    Given: 0

0 Not allowed!
    Van nálunk pár migráns, minden nap vásárolok náluk. Muszlimok, és pékségük van. Tegnap kitettek egy karácsonyfát az üzletbe, és leddel feldíszítették a pultot. A vevőik tiszteletére. Minap olvastam egy iskolában betiltották az adventi koszorút a migránsok tiszteletére. Köszönjük magaspolitika! Oda kéne vinni akik betiltották a koszorút a kirakat elé, és addig csapkodni a fejüket a portálüvegbe míg sírva nem kérnek bocsánatot az ellenünk elkövetett gaztetteikért.

Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Thumbs Up
    Received: 5
    Given: 10

0 Not allowed!
    Mert a portálüveg mit vétett?
    Maradjunk inkább a járdaszegélynél, az jobban bírja!
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hűhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

A topic keresőszavai: